מה המקרה של טל מוסרי (הבוגד) מלמד אותנו על הגולשים בפייסבוק

יש עמוד אחד שעשיתי לו לאחרונה get notifications וזה העמוד של טל מוסרי. 


תקציר האירועים: טל מוסרי עזב את ערוץ הילדים והצטרף לשורות ניקולדיאון המתחרה, אינספור ממים שטפו את הרשת, מישהו קרא לו בוגד (מעניין מי היה הראשון), אחרים הצטרפו, והשאר היסטוריה. כעת, כל פוסט שהוא מעלה בפייסבוק נענה באינספור תגובות בהן מוטח בו כי הוא בוגד.

  

המתח שבמילה בוגד מתפרק לחלוטין כשמדובר בכוכב ילדים

 

כולם כותבים לטל מוסרי שהוא 'בוגד', גם אחרוני המטיפים נגד שימיינג ברשת. ברור מאליו שכל העיסוק בבגידה בהקשר למעבר בין שני ערוצי ילדים הוא מוגחך ואירוני לחלוטין (מקווה שזה באמת אירוני ולא יצאתי עכשיו אלאניס מוריסט). כל ההקדמה הזאת ברורה מאליה, אבל היא מתחברת למשהו עמוק יותר ברשת והוא מרכיב ההפתעה, גולשים אוהבים ומתחברים לאירועים ש'מקבלים תפנית' ומתנהגים אחרת מהמצופה

 

גולשים שואפים להיות חלק מקהילה 

 

בלי שהוא התכוון, טל מוסרי יצר קהילה. הגולשים שמגיבים בעמוד לא מסתפקים בלקרוא לטל מוסרי בוגד, ניכר שהם משקיעים בחידודי לשון ומשחקי מילים, כאשר רבות מהתגובות זוכות ללייקים רבים, לפעמים יותר מהפוסט עצמו.

 

If you can't beat them, join them 

 

בהתחלה טל מוסרי לא הגיב 'לפיל שבחדר', אך לאחרונה הבין שהוא יכול למנף את זה והוא מרים לגולשים להנחתה. ההתייחסות ההומוריסטית שלו לנושא רק מלהיטה עוד יותר את הגולשים ויוצרת בעמוד אינטראקציה מטורפת. 

 

בשורה התחתונה - אין ספק שכל הנושא הזה תרם לו בצורה מדהימה, בלי שימוש בקידום ממומן :), וכנראה שהוא האדם הראשון עלי אדמות שמוכן לחתום כל יום על היותו בוגד. (יחד עם וענונו)

 

אשמח לשמוע תובנות נוספות שלכם על הנושא, אפשר להגיב למטה. לא בא לכם להגיב?  יא בוגדים

 

(אני כאן רק בשביל התגובות..)

Posted by ‎טל מוסרי‎ on Sunday, November 8, 2015